تبلیغات
رمضانیه - مطالب خرداد 1392

محدودیت‌های ترافیکی نیمه شعبان در استان قم

پنجشنبه 30 خرداد 1392 10:33 ق.ظنویسنده : رمضانیه

 

رئیس پلیس راه قم محدودیت‌های ترافیکی نیمه شعبان در استان قم را اعلام کرد.

اردشیر جمشیدی‌راد امروز در گفت‌وگو با فارس از محدودیت ترافیکی نیمه شعبان خبر داد و اظهار داشت: روز یکشنبه با استفاده از تمام تجهیزات خودرویی و نیرویی و 20 تیم کمکی از استان‌های همجوار و همچنین گشت‌های ویژه استان قم در سراسر راه‌های مواصلاتی استان به صورت آماده‌باش صد درصدی در خدمت زائران محترم کریمه اهل بیت و جمکران خواهیم بود.

وی ادامه داد:‌ تردد ماشین‌های سنگین از جمله تریلی،‌ ‌کامیون و کامیونت به استثناء خودروهای حامل مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت سه نیمه شب روز یکشنبه مورخ اول تیرماه تا 24 روز دوشنبه سوم تیرماه از محورهای جاده قدیم قم - تهران، ‌قم - سلفچگان، ‌قم -کاشان و بالعکس ممنوع بوده و رانندگان این محورها می‌توانند از محور ساوه - سلفچگان تردد کنند.

رئیس پلیس راه قم اظهار داشت: تردد تمام وسایل باربری از روز یکشنبه از استان‌های جنوبی هرمزگان،‌ سیستان بلوچستان و‌ بوشهر به سمت قم بایستی از مسیر سه راهی نطنز -‌ مورچه‌خورت - دلیجان و ‌سلفچگان – ساوه - تهران صورت گیرد.

وی ادامه داد: تمام وسایل باربری به استثنای مواد سوختنی و فاسدشدنی که از استان‌های مرکزی و اصفهان در حرکت هستند، بایستی از مسیر سلفچگان – تهران - ساوه به عنوان مسیر جایگزین استفاده کنند.

جمشیدی‌راد افزود: تردد کامیون‌ها و تریلرها از ساعت سه نیمه شب یکشنبه تا ساعت 24 دوشنبه از آزادراه اصفهان - کاشان به سمت قم ممنوع است و رانندگان این وسایل نقلیه بایستی از مسیر میمه – دلیجان - سلفچگان ‌و ‌ساوه - تهران استفاده کنند

منبع : فرارو


آخرین ویرایش: - -